שיש למטבח

מרכז הבית

בשנים האחרונות הפך המטבח למרכז העניינים של הבית. ממקום המיועד רק לבישול הפך המטבח למקום בו הכל קורה, המקום בו עוזרים לילדים עם הלימודים ושיעורי הבית, אוכלים ארוחות משפחתיות ומארחים את החברים. שינוי התפיסה בנוגע לחשיבות המטבח מחייבת אתכם לתכנן בקפידה כיצד המטבח שלכם יראה בדגש על איזה שיש למטבח יחפה את משטחי העבודה ויתאים לעיצוב.
ריכזנו עבורכם את כל הדגשים החשובים בבחירת שיש למטבח

מבחר של שיש ופורצלן למטבח מחכה לכם בתצוגת החוץ מהגדולות בארץ

מלאו את פרטיכם ונציג שלנו יתקשר בהקדם 

למה חשוב להתמקד בבחירת השיש למטבח?

משטח השיש במטבח הוא הדומיננטי ביותר מבין חלקי המטבח, הוא גורם משפיע על מרווח העבודה, אפשרויות האחסון, העיצוב וכמובן סוג השיש ישפיע באופן ישיר על עמידות המטבח במשך השנים.
אנו באליסטון למדנו עם השנים , שישנם שני קווים מנחים בבחירת השיש

זוכרים את המקורות

הראשון הוא פונקציונליות גבוהה. למרות הפיכתו של המטבח למרכז הבית בו הכל קורה ,אסור לנו לשכוח את ייעודו המרכזי- מקום לבישול ארוחות. בין אם השף החבוי שבכם יוצא בכל פעם כשהגז דולק והסכינים רוקדות ובין אם הבישול עבורכם הוא עוד משימה יום יומית, בחירת השיש תעשה תוך התחשבות מקסימלית בגודל וחלוקת משטחי העבודה והתאמתם לכיור ולכיריים, עמידות החומר ומשטחי האחסון במטבח.

הקו השני הוא עיצוב מרהיב. הטרנדים הבלתי פוסקים בעולם השיש  מספקים לנו מבחר עיצובים חדישים ואף מחזירים אותנו אחורה בזמן עם עיצובי רטרו מהממים. מגוון הצבעים והגוונים- שיש ירקרק, משטחי שיש לבנים או שחורים. עיטורים בדמות עורקים בולטים ועדינים המעניקים טוויסט לצבעי השיש, סוגי גימור שונים ומרקמים שונים. כל אלו מאפשרים לנו גמישות בבחירת השיש.
 במה עוד צריך להתחשב?

לכל מטבח אופי משלו

בחירת השיש חייבת להיות בהתאמה אישית. על מנת להפוך את חלל המטבח לאיזור מושלם אנחנו צריכים להסתכל על התמונה הגדולה תוך התחשבות בפרמטרים כמו גודל המטבח, עיצוב חללי הבית הסמוכים למטבח והריצוף באיזור.

לא כל יום מחליפים מטבח.

 עלינו לבחור שיש שיהיה קל לתחזוקה עמיד בפני מפגעים שונים כגון: שחיקה ,ספיחת עמידות בפני כתמים ושבירה. שימוש בשיש קוורץ סינטטי מאבני קיסר גרניט פורצלן סינטטי ושיש גרניט טבעי למשל עונה על צרכים אלו.

למה לבחור דווקא בנו?

רוצים לשמוע עוד?

אבן קיסר למטבח

שיש אבן קיסר למטבח

גרניט פורצלן למטבח

שיש גרניט פורצלן למטבח
שיש גרניט פורצלן עם כיור שקוע

התאמת הכיור לשיש


ישנם סוגים רבים של כיורים בולטים ומובנים בשיש אך הטרנדים האחרונים מכוונים לכיורים המשתלבים עם השיש בקו נקי היוצר תמונה אחידה ואלגנטית

הלקוחות שלנו זוכים ליחס אישי ומקצועיות לאורך כל הדרך

אלי אטון